25 Eylül 2009 10:12

Şampanya Gibi Kadın

Güzel oyuncu Scarlett Johansson, Moet & Chandon şampanyaları için reklam yıldızı oldu...

Scarlett Johansson sadece beyazperdenin değil, reklam dünyasının da yıldızı. En son Moet & Chandon şampanyaları için fotoğraf makinesinin önüne geçti. Reklam diliyle konuşursak, güzel yıldızın seksi imajı, marka kimliğiyle örtüşmüş gibi geldi bize. Moët & Chandon dünyanın en önemli şampanya üreticileri arasında bulunuyor. 1743'de kurulmuş ve yılda milyonlarca kasa şarap üretmesiyle biliniyor.Galeri için tıklayın!
Yorumlar
  • Fotoğrafları geçen haftalarda gördüm evet gerçekten şarap gibi bir kadın Scarlet Johannson ama biliyorum ki yıllar onu daha da güzelleştirecek şuanda daha yaşı küçük.

  • haddinden fazla güzel

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir