3 Şubat 2005 16:21

Samuray Kökenli Viking

Watanabe şimdi de sarışın kahraman

Phoenix Pictures, Teksas Katliamı'nı yeniden çeken Marcus Nispel'le beraber 1987 yapımı Oscar adayı Norveç filmi Pathfinder'ın yeni versiyonunu yapmaya karar verdi. Amerikan versiyonu Viking hikayesinin başrolünde oynaması için de, Son Samuray'dan tanıdığımız Ken Watanabe ile görüşmelere başladılar.Nils Gaup'un 1987'de çektiği orijinal filmde, antik Norveç kabilelerinin savaşları anlatılıyordu ancak Amerikan versiyonunda hikaye yeni dünyaya taşınacak. Bin yıl önce Vikingler ve Amerikan yerlileri arasında yaşanan savaştan sonra geride unutulan bir Viking çocuğunun yerliler tarafından büyütülmesinin anlatılacağı hikayenin senaristi de yabancı değil. Büyük İskender'in yazarlarından olan ve bu aralar Battle Angel'ı yazmakla meşgul Laeta Kologridis projeyi kabul etmiş bile.
Yorumlar
  • Film oldukça ilgi çekici umarım Dark Age öğelerini ve soluk renkleri kullanırlar,ama Watanabe abimiz sarışın olur mu orası tartışılır,Vikingleri çok özlemiştik umarım son yıllardaki fiyasko tarihi filmler gibi olmaz.Saygılar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir