21 Mayıs 2007 08:40

Sanatın Tadı

Binoche ve Kiarostami, Avrupa sanatı için buluştu...

Otuzun üzerinde kısa filmden oluşan To Each His Cinema projesi için bir kısa film çeken usta sinemacı Abbas Kiarostami, The Certified Copy (Roonevesht barabar asl ast) isimli yeni projesinin hazırlıklarına başlıyor. Ekim ayında çekilecek olan filmin kadrosuna, güzel oyuncu Juliette Binoche katıldı!İtalya'da çekilecek olan film, sanat galerisi sahibi olan Binoche'un bir sanat konferansında tanıştığı bir yazarla olan keyifli arkadaşlığını konu edinecek. Abbas Kiarostami'nin bu projeyi yakın arkadaşı Juliette Binoche için yazdığı söyleniyor.İran sinemasının dev ismi, Os Invisíveis adını taşıyan çok yönetmenli proje için de kamera önüne geçecek ve insan ilişkilerine dair görüşlerini anlatacak. Projeyi Guy Maddin gibi isimler yönetiyor.
Yorumlar
  • Merak uyandırıyor. Sanatın tadını almayı özledik:)

  • julietin olduğu herşeyi izlemekten çekinmem..bazı öyuncular yönetmen gibidir o filmi üst seviyelere ulaştırırlar..julietin bulunduğu filmlerde öyle..

  • Umarım başarılı bir çalışma olur..Bu tür filmlere sinema sanatının ihtiyacı var

  • İlginç bir çalışma olacak gibi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir