11 Mart 2010 12:45

Sandıktakileri Çıkartma Vakti Geldi!

27 Şubat 7 Mart 2010 tarihleri arasında, dördüncüsü düzenlenecek Uluslararası 2. El Kısa Film Festivali'ne film başvuruları başladı.

Bu sene 27 Şubat - 7 Mart 2010 tarihleri arasında, dördüncüsü düzenlenecek Uluslararası 2. El Kısa Film Festivali'ne film başvuruları başladı."Ön elemede elenmiş film, KÖTÜ film değildir!" diyen festival yine, festivale ulaşan her filmin seyirciyle buluşmasını sağlayacak. Kısa film severleri, yeni jüri sistemiyle birlikte "dünya çapında" film ve yönetmenlerle buluşturmayı hedefleyen festival, 2010 yılında ilk kez uluslararası arenaya çıkıyor.2. el filmlerden, 1. el kısa film festivali yapmayı başaran ekip, 4. yılında birincilikle taçlandırdığı Övgüye Değer Filmin Yönetmenini, Tim Burton ile 4 saat yalnız bırakıyor!Ayrıca Uluslararası Brüksel Fantastik Film Festivali'ne (BIFFF); 4 Gün, 4 Saat, 4 Dakika, 4 Saniye, kalmak üzere Brüksel'e yolluyor. Tim Burton, David Lynch, Dario Argento gibi isimlerin uğrak festivallerinden olan BIFFF; 2011'in Nisan ayında 2. El Kısa Film Festivali'nin şanslı yönetmeni bekliyor. Ayrıntılı Bilgi İçin:0555 580 38 23ikincielfestivali@gmail.com / www.ikincielfestivali.org
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir