8 Mayıs 2007 14:39

Sandler'ın Sevdiği Yönetmen

Gay düğünü Dugan organize edecek

Adam Sandler'ın yeni projesi I Know Pronounce You Chuck and Larry'den daha önce bahsetmiştik. Production Weekly'nin haberine göre film; Sandler'ın sevdiği bir yönetmene, Dennis Dugan'a emanet edildi.Sandler'ın Kevin James'le başrolünü paylaşacağı filmde, bir gay çiftmiş gibi numara yapmak zorunda kalan iki itfaiyecinin yaşadığı komik olaylar anlatılacak.Filmle daha önce David Dobkin'in adı anılmıştı ancak yönetmenin yerini Dugan'a neden bıraktığını henüz bilmiyoruz. Universal, Dugan'ın Ağustos sonunda Los Angeles ve New York'ta çekimlere başlamasını planlıyor.
Yorumlar
  • evet kesinlikle katılıyorum yeni trend eşcinsellik!son zamanlarda oldukça fazlalaştılar tüm dünya sinemasında!sanırım bu iyiye işaret!eski konularla sürekli aynı şeyleri tekrarlamak yerine iyi bir çıkış noktası!zaman değişio ve insanlar bazı şeyleri sonunda kabullenmeye başlıo!

  • hoolywood işini biliyor yükselen trend eşicinsellik !!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir