24 Ocak 2006 12:39

Sandman'e Bir Öpücük

Örümcek-Adam 3'e yeni bir isim

Sam Raimi, Örümcek-Adam 3'ün çekimlerine başlayalı uzun zaman olmasına rağmen filme yeni oyuncuların katılımı hala sürüyor. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre örümceğe gülümseyecek en yeni isim Theresa Russell.80'lerin Kara Dul'u olarak anımsadığımız Russell filmde Mrs. Marko'yu yani Flint Marko'nun eşini canlandıracak. Sandman'in (Kumadam) eşi olarak karşımıza çıkacak olan Russell'ın Thomas Haden Church'le yan yana nasıl duracaklarını görmek için sabırsızlansak da 4 Mayıs 2007'ye kadar beklemekten başka çaremiz yok.
Yorumlar
  • Kadro genişledikçe heyecan da genişliyor.

  • Umarım filmi izlemek için ömrüm yeter. Henüz gencim, normal şartlarda yetişmem lazım. Film mutlaka mükemmel olacaktır. Amerika'lılar çok kahraman sürdüler piyasaya ama içlerinde kesinlikle en kusursuzu örümcek adam

  • çekimleri ne kadar uzun sürüyor ya ne bu ama film çok güzel olacak büyük hasılat yapıcak ben diyim.

  • Öf ya daha 2006 nın Mayıs ayı gelmemişken biz 2007 nin mayıs ayını beklicez ya.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir