11 Mart 2010 12:45

Sandra Bullock, Alacakaranlık'ı Ezdi Geçti!

Alacakaranlık vizyondaki 3. haftasında 2. sırada yer aldı

Amerika'da geceyarısı seansı ve ilk gün gişe rekorlarını kıran 'Twilight' serisinin 2. filmi Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay (The Twilight Saga: New Moon), aynı zamanda tüm zamanların 3. en iyi hafta sonu açılışını da yapmıştı.Amav vizyona girdiği üçüncü hafta Box Office Amerika'da Sandra Bullock'un son filmi Blind Side'ın gerisinde kalarak -ve Hollywood'u da biraz şaşırtarak- 2. sıraya yerleşti. Belli ki ilk filmin etkisiyle milyonları sinemaya sürükleyen seri ikinci filmde etkisini sürdüremedi. Diğer iki filmin nasıl bir etki bıracağı merak konusu! Blind Side hakkında bilgi almak için tıklayın! Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay hakkında bilgi almak için tıklayın!
Yorumlar
  • alcakaranlik gibi filmler hasılatının buyuk çoğunluğunu ilk haftalarında elde ederler 3. haftasında 2. sıraya düşmesi çok doğal bu film titanic değil ki 15 hafta bi,r numara da kalsın ustelik titanic hiçbir haftasında çok buyuk bir hasılat elde edememiştir new moon ise 72 milyon dolarla ilk gun rekoru kırdı bu çok buyuk bir başarıdır bana gore.kimse filmi yüceltmeye çalıştığımı zannetmesin filmi izlemedim ve izlemeyeceğim de ama bazı şeyleri de görmezlikten gelmeyelim

  • habere bak ikinci film etki yapmamış peki bu değerler ne acaba dikkatimi çekti imdb.com göre İlk film:$351,449,475 dünya genelinde hasılat yapmış, ikinci film:$570,139,424 film daha 3. haftasında

  • Arkadaşlar bu filme gidenlerin %50sini kitabını okuyanlar oluşturuyor..Yoksa film sıradan ve basit.Ama kitabıda müthiş sürükleyici.Amerikan insanları bol bol kitap okudukları için rekor bu film sayesinde kırıldı.Yoksa film de birşey yok.Ama 3.sü çıksın yine rekor elde eder.Bu değişmez.Kitap süper..

  • e balon patlar bi yerden sonra...

  • En azından Amerika insanları kaliteyi ayırt edebiliyormuş x)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir