13 Mayıs 2003 00:00

Sandra Bullock Öfkeli

beyazperdenin şirin hatunu Sandra Bullock, son filminin yanlış zAmanalamayla vizyon girdiğini düşünüyor.MISS CONGENIALITY'de, kılık değiştirerek güzellik yarışmasına katılmak zorunda kalan bir FBI ajanını canlandıran Bullock, gişe yarışında 5. sırada olmaktan memnun değil. Güzel oyuncu, Warner Bros.'un çekimleri aceleye getirdiğini; filmle ilgili tanıtım kampanyasını ve zamanlamasını yanlış belirlediğini; oysa, farklı pazarlama stratejileriyle bir numaraya oynayabilecek kadar iyi bir öyküyle yola çıktıklarını söylüyor. MISS CONGENIALITY ile ilgili detaylı b

ilgiyi burada bulacaksınız...

Diğer mevzuları bilmeyiz ama, Warner Bros. oyuncu seçimi konusunda doğru olanı yapmış - ABD Güzeli'nin seçileceği gece yarışma salonunun bombalanmasını engellemek için Bullock'dan iyisi bulunamazdı: Kimin gönlü böyle birini imha etmeye el verir ki?

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir