4 Ağustos 2010 00:00

Sandra'nın seks kasedi

Ünlü yıldızın canı şimdi de ortaya atılan seks kasedi iddiaları yüzünden sıkılıyor.

Kazandığı Oscar ödülünün keyfini çıkaramadan eşi Jesse James'in kendisini aldattığının ortaya çıkmasıyla kötü günler geçiren Sandra Bullock bir türlü huzuru bulamıyor.


Ünlü yıldızın canı şimdi de ortaya atılan seks kasedi iddiaları yüzünden sıkılıyor. Seks bağımlılığı yüzünden tedavi görmeye başlayan Jesse James'in Bullock ile özel anlarını gösteren bir video olduğu iddiaları ortaya atıldı.

Sandra Bullock'un fotoğrafları için tıklayınız..


James bu iddialar karşısında sessiz kalırken Bullock, People dergisine verdiği demeçte "Seks kasedim yok, hiçbir zaman olmadı ve asla da olmayacak" dedi.

Bu arada nikahtan önce evlilik sözleşmesi yaptığı ortaya çıkan ünlü yıldız Sandra Bullock, kendisini 5 kadınla aldatan kocasından tek kuruş ödemeden boşanabilecek.

Anlaşmaya göre kocası, kendisini aldattığında, tazminat ya da nafaka alma hakkını kaybedecek.

Yorumlar
  • Zaten oynadığı filmlerde seks sahneleri, erotik görüntüler var. Seks kasedi çıkınca niye bu kadar bozuluyorlar anlamıyorum. Filmde sevişirken para kazanıyorlar, kasedi çıkınca kazanamıyorlar, herhalde onun için canları sıkılıyor. Yoksa namusları o kadar önemli değil bunların.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir