25 Eylül 2009 10:12

Şanslı Ankaralılar!

Festivalin eski filmlerini hatırlayan hızlı Beyazperde okurları davetiyeler kazandı...

"14-22 Mart tarihleri arasında, 17:00, 19:15 ve 21:30 seanslarına rahatlıkla gidip gidemeyeceğinizi bir gözden geçirin. Eğer o tarihler arasında Ankara'da bulunacaksanız ve rahatlıkla bu seanslara katılabilecekseniz, Yorumlar bölümüne bugüne kadar Ankara Film Festivali'nde izleyip en çok beğendiğiniz filmi, nedenleriyle yazın. Nedenleriniz çok basit olabilir. Önemli olan festivalde gösterilmiş bir filmi seçmiş olmanız!" demiş ve yorumlarınızı beklemeye başlamıştık. Hızlı davranan ve eski festival filmlerini bize samimi cümleleriyle hatırlatan beş üyemiz, çift kişilik davetiye kazandı.Ahmet Vargun, Sadık Murat Kamışlı, Uğur Karaaslan, Alp Eren Yıldırım ve Bilgehan Öz'ü tebrik ediyoruz. Beyazperde festivaller döneminde yeni sürprizlerle karşınıza gelecek!
Yorumlar
  • I am a Cyborg But It's OK!Yönetmen Chan-wook Park tarafından 18.Ankara uluslararası film festivali filmlerinden biri olarak bize sunulan "ben robotum ama sorun değil" diye çevrilmiş bu filmin birçok yönden benim için önemi vardır..Öncelikle akıl hastanesi profilini bize bu kadar güçlü sunuşu ve ordaki yaşamı içten ve mizahi bir şekilde sunmuş olması, bunun yanısıra oyunculuk açısından da güçlü yönleriyle film tam anlamıyla başarılı bir yapıt olarak değerlendirilebilir..Görsellik açısından fantastik bir dünyanın zengin renkleriyle seyirciyi o farklı dünyada olan bitenleri sunarken adete perdenin diğer tarafındaki dünyaya geçiş sağlamaktadır..Müzikleriylede( Yeong-wook Jo )kalbimde yer etmiş olan bu filmi festival sonrası defalarca izledim: )Son olarak benim için ruhani önemlerinden biri ise ilk kez sinemaya beraber gittiğim; bu filmde bana eşlik eden kişiye...Beyaazperdeye desteklerinden dolayı teşekkürler..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir