8 Aralık 2006 10:38

Sarah Connor Günlükleri

Terminatör'ün geleceği televizyonda mı?

Yeni Terminatör filmi gelecekte bir yerlerde bizi beklerken, serinin hayranlarının ilgisini çekebilecek bir haberimiz var. FOX, önümüzdeki sene izleyiciyle buluşturmak üzere The Sarah Connor Chronicles isimli dizinin hazırlıklarına başlıyor!Dizide daha önce Eddie Furlong ve Nick Stahl tarafından canlandırılan John Connor'ı Thomas Dekker'ın, acılı ve özverili annesi Sarah Connor'ı ise Lena Headey'in oynaması bekleniyor.Genellikle ünlü sinema filmlerinin televizyon uyarlamaları, lezzetli bir yemeğin kötü yapılmış halini andırır. Fakat yine de önyargılarımızı bir kenara bırakıp dizinin içeriğinden bahsedelim.The Sarah Connor Chronicles, T2 sonrasında yaşananları, özellikle de Sarah Connor'ın başından geçenleri anlatmayı hedefliyor...
Yorumlar
  • İyi de bu dizide Arnold'ın oynayacağını nerden çıkardınız? Alla alla.. Hem o kadar üstünde durulacak bir olay değil, ne de olsa ^"Terminatör"^ ekoldür ekol. Olacak böyle şeyler.

  • ben bunun haberini gazetede aylar önceden okumuştumm içtenn bi eywahh çekmiştim ama daha haberine rastlamayınca oh vazgeçtiler galiba dedim ama sanırım geçmediler izleriz valla da bu terminatör serisini neden rahat bırakmıyorlar dizisi eksikti şimdi aklım almıyorr!!

  • Yazık güzelim filmi artık harcamayın lütfen...

  • Ben bunu daha önce de söylemistim: güzelim filmi önce 4-5 bölüm uzatirlar, ardindan bir tv kanalina satip evvela dizisini sonra da amatör(den de öte) filmlerini çeker, iyice suyunu çikartinca da sallayip çöpe atarlar. Biliyorum, çünkü RoboCop da ayni dertten muzdarip yok oldu gitti. Terminator için ayni seylerin olacagini söyledigimde, millet "Yok yok olmaz, bunu da çeker birakirlar!" dedi ve inanmadi. Alin size dizi... Ucuz tv filmlerinin de zamani gelecek, göreceksiniz.

  • Para uğruna popüler olan birşeyin suyunu çıkartana kadar sıkıyorlar. Star Wars'ın yaratıcısı nasıl George Lucas ise Terminator'ün yaratıcısı da James Cameron'dır. Cameron'sız bir Terminator'ün hiçbir anlamı yok, seri ikinci film ile sona erdi, Arnold'ın sırf iyiden iyiye dibe vuran kariyerini kurtarmak için yeraldığı üçüncü filmde ve sonrasında ne yapsalar boş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir