3 Haziran 2014 00:00

Sarai Sierra'nın filmine +18 sınırı

Sarai Sierra cinayetini işleyen film 'Gecenin Tenhasında' +18 sınırı ile vizyona girecek.

Türkiye’ye geldikten sonra günlerce kayıp olarak aranan daha sonra İstanbul’da cesedi bulunan Amerikalı turist Sarai Sierra’nın hayatından esinlenerek çekilen 'Gecenin Tenhasında’ filmi, +18 sınırlaması’ ile vizyona girecek.

25 Haziran'da gösterime girecek filmin başrol oyuncusu Maral Büyüksaraç, film için böyle bir sınırlama getirilmesine gerek olmadığını düşündüğünü söyledi.

Büyüksaraç, "Sevişme sahnesi sebebiyle filme '+18' sınırlaması getirildi. Buna hiç gerek yoktu. Çünkü Sarai Sierra da Türkiye'de bir gençle internette tanışmış, Türkiye'ye gelmiştir. Daha sonra gençlerin arkadaşlıkları Beyoğlu'nda bir barda cinsel yakınlaşmaya kadar ilerlemiştir" dedi.

Filmde Sarai Sierra'nın Türkiye'de yaşadıklarını anlattıklarını söyleyen Maral Büyüksaraç, "Senaryo bu bilgiler ışığında yazıldığı için, gerçeğe uymaya çalıştık. Ama '+18'lik bir sevişme sahnesi olduğunu hiç sanmıyorum" diye konuştu.

Yorumlar
  • 1. Böyle bir filmi neden bizimkiler yapıyor? 2. Filmi çekilmesi gereken o kadar önemli zat varken neden bu kişinin filmi çekiliyor? İki sorunun tek cevabı; Bence yapımcının erotik film çekeceği ve Amerika vizesinde sorun varmış.

  • geldi sevişti öldü. aga siz neyin filmini çekmeye çalıştınız ki :D ulan dünyada tek ölen bu mu? çok kıt bi konu zaten. kaç milyonluk ülkede filmi çekilecek bi bu mu kaldı? iş kazalarını çek, aile içi şiddeti çek, eğitimsiz gençliği çek, yoksulluk sınırının 3000 tlken asgari ücretle geçim sıkıntısını, işsiz üniversite mezunlarını çek. kendi sigortasını kendi cebinden ödemezse asgari ücretli işçisini işten çıkartan patronları çek.... ee ya da bir sanatsal şaheser olarak elin amerikalısının yatağını çek işte. her şekilde sana yönetmen derler. adam derler mi o halkın bileceği iş...

  • Tecrübe ile sabittir ki pasaportunda birçok ülkenin mührü olan kişiyi Avrupa ülkeleri sınırdan geri çevirir. Çünkü kısa sürelerde birçok ülkeye giriş çıkış yapan birinin durumu şüphelidir. Kaldı ki bir kadın saçlarını ve yüzünü gizleyecek şekilde neden şapka takar? Eşgal vermemek için olabilir mi?

  • Peki Bu arkadaşın CIA adına çalıştığıda filmde yer alıyormu????

  • YAHU BAŞKA ESİNLENECEK KİŞİ BULAMADINIZMI.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir