25 Eylül 2009 10:12

Saraybosna Günlükleri

Liam Neeson ve Orlando Bloom aynı projede. Javier Bardem'in de katılması gündemde...

Bill Carter'ın Fools Rush In adını taşıyan kitabı sinema filmi oluyor. Yazar Saraybosna'da yardım görevlisi olarak çalıştığı dönemdeki savaş deneyimlerini ortaya koyuyor. Brezilyalı Andrucha Waddington'ın yöneteceği dikkat çekici proje, oyuncu kadrosuyla da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Liam Neeson ve Orlando Bloom cepte, Javier Bardem ise henüz bir ihtimal. Ama güçlü bir ihtimal.Aktörler Hollywood'da çok sık göremedikleri türde insani bir projeyle karşılaştıklarını belirtmişler. Dünya sineması savaş gerçeğine önümüzdeki dönemde daha fazla yer verecek gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • Haber için teşekkürler.

  • oo bu film tadından yenmez o zaman orlandoyla liam neeson zaten cennetin krallığında beraber oynamışlardı.bi de javier katılırsa süper olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir