22 Temmuz 2005 00:45

Sarı Mayoyu Matt Giysin

Armstrong hayatını beyazperdede görürse…

Bisiklet deyince Lance Armstrong, Hollywood deyince Matt Damon akla geliyorsa… Bisiklet sporunun yaşayan efsanesi Lance Armstorng, şu saatlerde Fransa Bisiklet Turu'nu yedinci kez kazanmak üzere pedal çevirmeye devam ederken hayatını beyazperdede görmek istediğini açıklamayı ihmal etmedi.Efsane bisikletçi Men's Journal'la yaptığı röportajda ''Eğer bir seçim şansım olsa beyazperdede beni Matt Damon'ın canlandırmasını isterdim'' dedi. Ünlü sporcunun bu tercihindeki en önemli nedenlerden biri Damon'ın bisiklet sporuna düşkünlüğü, diğeri ise kansere karşı hassasiyetiymiş.Bisiklet dünyasının en prestijli yarışlarından kabul edilen Fransa Bisiklet Turu'nu altı kez kazanan sporcu yedinci kez sarı mayosunu koruyarak önde götürdüğü yarışı Pazar günü zaferle sonlandırmak istiyor.Pazar günü kazanacağını umut ettiği zaferle spora veda edeceğini daha önce duyurmuş olan Armstrong'un hayatı Hollywood'un en çok peşinde koştuğu hikayelerden. 1996'da dünya klasmanında birinci sıraya yükselmiş olan ünlü bisikletçi testis kanseri olduğu haberiyle sarsılmış, kötü haberler birbirini kovalamıştı.Kanser hızla ciğerlerine ve beynine yayılırken ömrü kısaldıkça kısalan Armstrong tüm dünyayı şaşırtarak hastalığını yenmiş ve parkurlara geri dönmüştü. O, Fransa'da yedinci kez galibiyet peşinde koşarken umarız Matt Damon da Armstrong'un teklifini değerlendirmeye başlamıştır.
Yorumlar
  • bence bu film çok tutulur. lance amerikalıların kahramanı haline geldi. discoveryde hayatının anlatıldığı bir belgeseli izlemiştim. neler yaşadığına bakılırsa kahramanlık sıfatını hak ediyor. matt damonda role çok yakışır bence.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir