12 Nisan 2006 08:47

Sarışınların Gözü J.R.'ın Çiftliğinde

Lohan ve Simpson Dallas için yarışıyor

Robert Luketic'in projeden el çekmesine rağmen Dallas beyazperde yolunda hız kesmedi. MTV'ye konuşan Jessica Simpson, ünlü dizinin sinema uyarlamasında Lucy Ewing'i canlandırmak üzere yapımcılarla görüştüğünü doğruladı.Dallas sinema salonlarına göz kırptığı günden beri tüm gelişmeleri bu sayfalarda takip ettiniz. Başta Jennifer Lopez, John Travolta, Shirley MacLaine olmak üzere güçlü bir kadroyla karşımıza çıkmaya hazırlanan Ewing ailesine girebilmek için Hollywood'un birçok oyuncusu sıraya girdi bile.Lucy'i canlandırmaktan onur duyacağını belirten Simpson'ın rakipleri de hafife alınacak gibi değil. Lindsay Lohan da Lucy'i canlandırmaktan keyif alacağını dile getiren oyunculardan.Luketic'in ardından filmin başına geçmesi için Gurinder Chadha ile görüşmelerin sürdüğünü duyurmuştuk. Chadha imzayı atar atmaz prodüksiyonunun hızlanacağına şüphe yok. J.R.'ın çiftliğindeki tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • Jessica'yi severim, ama müzik olarak. Beyazperde'de bu rol olacaksa kesinlikle Lindsay'in olmalıdır. Umarım Lindsay rolü alır. Çünkü girdiği her rolün üstesinden geliyor. Bu inkar edilemez.

  • ne diyeyim kadro güzel inşallah filmde güzel olur.bize birtek beklemek kalıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir