13 Nisan 2010 10:05

Şark Vaatleri Yeniden!

2007'de büyük ilgiyle izlenen filmin devamının çekileceği söyleniyor...

Yönetmen David Cronenberg ile oyuncu Viggo Mortensen'in ortak işleri Şiddetin Tarihçesi ve Şark Vaatleri, bize bu ikilinin biraraya gelişinin mucizeler yaratabileceğini göstermeye yetmişti şimdiden. Son zamanlarda ise, 2007'de zevkle izlediğimiz Şark Vaatleri filminin devamının çekileceği haberleri kulaktan kulağa yayılıyor. Söylenenlere göre, Steve Knight tarafından senaryosu yazılıp bitirilmiş olan filmin yapımcısı ise Paul Webster olacak.Cronenberg'in önümüzdeki yaz The Talking Cure isimli filmi çekeceğini biliyoruz ama Şark Vaatleri'nin çekimlerinin de önümüzdeki kış başlayacağı konuşuluyor. The Talking Cure filminde Mortensen'in Sigmund Freud'u canlandıracağı bilgisine bakılacak olursa, Cronenberg&Mortinsen, bir nevi Burton&Depp, DiCaprio&Scorsese yolundan gidiyorlar. Bu iki filmi de merakla bekliyoruz.
Yorumlar
  • Sevindirici bi haber, daha öncede gündeme gelmesine rağmen şimdi kesinleşti, Eastern Promises 2 çekilecek, bekliyoruz..

  • Cronenberg&Mortinsen ikilisi mükemmel bir ortaklık.Cronenbergın yönetmenlik becerisi ve Mortinsenın her şekle giren oyunculuk yeteneği birleşince tadından yenmez filmler çıkıyor ortaya.

  • hollywood da son yıllarda bir kutuplaşmadır gidiyor ama öte yandan sanırım kimsede şunu inkar edemezki bu yeni akım birbirine uyumlu insanların ortaya daha lezzetli malzemeler çıkardığını gösteriyor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir