25 Eylül 2009 10:12

Şarkılı Türkülü Bir Film

Korhan Bozkurt'un Sezen Aksu Şarkıları ve O Kadın filmi 14 Aralık 2007'de sinemalarda!

Korhan Bozkurt'un Sezen Aksu Şarkıları ve O Kadın filminde; Selin Demiratar, Tardu Flordun, Burak Hakkı, Burhan Öçal, Şebnem Dönmez, Nefise Karatay, Kamil Güler, Başak Sayan, Sinemis Candemir ve Erol Günaydın gibi isimler rol alıyor.Aşk ve acı arasındaki ince çizgide gezinen karakterlerin hikayesini konu edinen film, gücünü Sezen Aksu şarkılarından alıyor."Yeşim, kariyer sahibi ve varlıklı bir moda tasarımcısıdır. İşadamı Bülent ile uzun zamandır süregelen beraberlikleri evlilikle sonuçlanmak üzere iken, Okan ile karşılaşır. Bir müzisyen olan Okan'ın sınır tanımaz özgürlük anlayışı Yeşim'i cezbeder..."
Yorumlar
  • Bence süper bir film olmuş bazı sahnelerini için titreyerek izledim. Filmin her sahnesinde kendinizi baş rolde görebiliyorsunuz.

  • Filmin fragmanı ve müzikleri zaten filmin kalitesini baştan ortaya koyuyor.Yeni sezon yerli yapımların arasında türüyle ve içeriğiyle sivrilerek yükselecek bir film.

  • bu film için hiç diyalog içermediğini duymuştum. görselliği de müzikleri kadar iyi olursa -ki olacağından eminim- izleyenlerin kalbini delip geçecek bir film bekliyor derim.

  • kaliteli bir oyuncu kadrosundan oluşuyor olmasının yanı sıra gücünü sezen aksu şarkılarından alması filmi izlenir kılan etkenlerden biri olsa gerek...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir