8 Aralık 2006 11:07

Savaşın Komedisi Olur mu?

Olur. Alan Cumming de Hitler olur!

İngilizler, Jackboots On Whitehall ile sıkı bir İkinci Dünya Savaşı komedisi yapmaya hazırlanıyorlar. Alternatif tarih mantığına dayalı projede, Almanlar İngiltere Savaşı'nı aldıktan sonra İskoçlara yenilecekler. Edward McHenry, kardeşiyle birlikte yazdığı ödüllü senaryosu için ilk defa kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Senaryo hakkında konuşan yapımcılar, son dönemde gördükleri en keyifli senaryo olduğunu söylemişler. Bu arada söylemeyi unuttuk, kült oyuncu Alan Cumming Hitler, sıkı oyuncu Timothy Spall ise Winston Churchill olarak karşımıza gelecek.Daha ne olsun?
Yorumlar
  • Valla aynı "Korkunç Bir Film..." gibi olurdu. Bu tür filmler hep dikkat çeker, dolayısıyla gişe rekorlarıda kırabilirler. Senaryo güzel umarım yakında yapım aşamasına geçerler.http://vizyonfilm.blogcu.com

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir