1 Eylül 2010 00:00

'Saygılar sayın abicim'

Ünlü oyuncu Aykut Oray, ölüm yıldönümünde kısa filmleriyle anılacak..

Geçen yıl Ağustos ayında yaşama veda eden ünlü oyuncu Aykut Oray, oynadığı kısa filmlerin gösterileceği bir geceyle Beyoğlu’nda anılacak. Her zaman öğrencilere ve kısa filmcilere destek olan sanatçının rol aldığı filmler, Klaxon Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Kısa film gösterimi, ücretsiz gerçekleştirilecek.

Gecede gösterilecek filmler şunlar: Pembe İnek, Hücre, İş Görüşmesi, Ayak Altında, Gerçeğin Hikayesi, Yemekteyiz Öğrenci Evi.

4 Eylül Cumartesi, saat: 20.30. Beyoğlu, Klaxon Kültür Merkezi

Yorumlar
  • Mekanın cennet olsun. Rahmetliyi en son vefat etmeden birkaç hafta önce merter metrosunda biçare elinde ufak bir valizle gördüm.. Sanatçıya sahip çıkılmayan sektöre yazıklar olsun..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir