7 Haziran 2006 12:28

Sayid, Rodriguez'in Karşısında

TV'de tanıyıp beyazperdede izlemek

TV dünyasında starlaşan pek çok oyuncu ilk fırsatta şansını beyazperdede deniyor. Variety'nin bildirdiğine göre Lost'un yıldızlarından Naveen Andrews de Robert Rodriguez-Quentin Tarantino ikilisinin Grind House'u için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.Tarantino ve Rodriguez'in 60'ar dakikalık korku filmlerinden oluşacak olan Grind House'da Naveen Rodriguez'in oyuncusu olarak karşımıza çıkacak.Yönetmenin Planet Terror adlı kendi bölümünde izleyeceğimiz aktörün, ordu için çalışan bie bilim adamını canlandıracağı söyleniyor.Çekimleri bu yaz Austin-Teksas'ta tamamlanacak olan film izleyici ile 2007'de buluşacak.
Yorumlar
  • Naveen Andrews gerek oyunculuğu ile gerekse sayid karakteri ile yapımcılar tarafından iyi bir seçim

  • Naveen Andrews çok sağlam bir oyuncudur. Kendisi bana göre Lost'un en iyi oyuncularından bir tanesidir. Bu projede başarılı olacağına inanaıyorum. Böyle yetenekler sinema dünyasına kazandırmak için ne kadar çaba harcanıyor hep birlikte göreceğiz.

  • Lost... Bu diziyi anlatabilecek kelime bulamıyorum ! Şaşırtıcı, heyecanlı zevkli ve asla sonunu bilmediğiniz muhteşem finaller ! Bir bilgisayar oyununun veya bir rüyanın ya da bir labirentin içindesiniz sanki. Sayid de bu dizinin başarılı oyuncularından biri. Tüm oyuncuları tek tek tebrik etmek isterdim

  • Lost'da hayran kalmı$tım kendisine... haala da hayranım... gözükmeyen yıldızlardan biri!!!

  • bu adam işin içinde ise izlenir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir