25 Eylül 2009 10:12

Sayko Top 10!

Beyazperdenin en korkunç on psikopatı belli oldu...

CNN.com'un eğlence bölümü The Screening Room, Heath Ledger'ın The Dark Knight'taki Joker yorumunun konuşulduğu şu günlerde, sinema tarihine geçmiş 10 psikopat karakteri belirledi. Bir daha böyle bir liste yapıldığında kendisini görüp göremeyeceğimiz ise merak konusu. İşte The Screening Room'un sapıkları:1. Don Logan (Ben Kingsley) - Sexy Beast2. Anton Chigurh (Javier Bardem) - No Country for Old Men3. Frank Booth (Denis Hopper) - Blue Velvet4. Jack Torrance (Jack Nicholson) - The Shining 5. Norman Stansfield (Gary Oldman) - Leon6. Tommy DeVito (Joe Pesci) - Goodfellas 7. Rupert Pupkin (Robert de Niro) - The King of Comedy 8. Harry Powell (Robert Mitchum) - Night of the Hunter9. Kakihara (Tadanobu Asano) - Ichi the Killer 10. Patrick Bateman (Christian Bale) - American Psycho
Yorumlar
  • Sempatikleri seçmişler asıl nüsrayı veriyorum:)1.Tobin Bell(John)Saw 2.Anthony Hopkins(Dr.Hannibal Lecter) 3.Norman Bates(Sapık)4.Patrick Bateman (Christian Bale)Amerikan sapıgı,5.Norman Stansfield (Gary Oldman)Leon 6.Kevin Spacey (John Doe)Seven,dahada aklıma gelmiyen yüzlerce cani:)ama Tobin Bell ve Anthony Hopkins eline kimse su dökemez...listede pescide var ilginç o varsa Marlon Brando(Don Vito Corleone/Andolini)ve Al Pacino(Don Michael Corleone)koysalarmış öldürmek farlı sapıklık farklı...Zaten batman,de gelmiş geçmiş bir numara olmuş sinema bitmiş arkadaşlar.

  • Galiba biraz sempatik caniler seçilmiş.

  • Sexy Beasti seyretmişseniz listenin bir numarasının Don Logana ait olmasını yadırgamazsınız.

  • Jack Nicholson beat them.

  • joker nerede?????:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir