26 Ocak 2016 19:02

Schwarzenegger 'Conan' filmi için kolları sıvadı

Ünlü aksiyon yıldızı, 'Conan' efsanesinin dönüşü için çalışmaları hızlandırdı.

Önümüzdeki iki yılın aksiyon filmleri için “Altın Çağ” olması bekleniyor. Tüm ünlü aksiyon yıldızları şimdiden eski karakterleri tozlu raflardan alıp tekrar gündeme getiriyor.

Tom Cruise’un “The Mummy” filmleriyle geri döneceği, ya da Sylvester Stallone’nin “Rocky” karakteri üzerindeki ısrarı gibi. Aksiyon yıldızlarının en önemli isimlerinden biri olan Arnold Schwarzenegger de bu furyanın gerisinde kalmadı. En son “Terminatör: Genisys” ile geri dönüş yapan aktör, istenilen başarı elde edilemeyince, bir süredir konuşulan “Conan” filminin geri dönüşü hız kazandı.

Bu haber, hayranlarını mutlu edecektir diye düşünüyoruz. Oyuncu, aktif bir şekilde yönetmenlerle görüştüğünü, “Experience With Arnold Schwarzenegger” etkinliğinde habercilerle paylaştı. Film hakkında konuşurken ünlü aktör, ağızından yeni filmin ismini de kaçırdı.

“Conan the Conqueror, yani beni, yıllarca tahtımda oturduktan sonra, birden bire tahtan indirmeye çalışıyorlar. İşte bu hikaye anlatılacak ve bu film yapılacak!” şeklinde konuşan Shwarzenegger, kafaları tuhaf anlatım şekilleriyle biraz karıştırsa da, anlıyoruz ki bu film yakın bir zamanda gerçekleşecek.

Ünlü aktör, yapımcı Chris Morgan ile şu aşamada yönetmenlerle görüştüğünü söyledi. “Evet. Chris ve ben şu anda yönetmenlerle görüşüyoruz. İlgi çok fazla, çoğu da Conan hayranı ama biz aceleye gelsin istemiyoruz Çok güzel bir senaryomuz var ve şimdi bizim iş için doğru yönetmeni bulmamız gerekiyor.”

Umuyoruz bu arayış bir an önce sonuçlanır ve hayranlarının beklediğine değecek yeni bir “Conan” filmi çok yakında bizlerle olur.


ZEYNEP ELMAN
Yorumlar
  • İNŞ ACELEYE GETİRMEZLER FİLMİ CONAN SERİLERİ ÇOK GÜZEL FİMLERDİ KLASİK FİLMLER ARASINDA İMDB PUANLARI İLE SİNAMA TARİHİNDE KÜLT YAPIMLAR OLARAK ADINI TARİHE YAZDIRMIŞDIR :) AKSİYONU BOL EFEKLERİ İLE GÖZ DOLDURACAK BİR YAPIM OLURSA STARWARS SERİLERİNİ BİLE GERİDE BIRAKABİLİR :) COCUKLUĞUMUN VAZGEÇİLMEZ KAHRAMANI 1 H-MAN 2 CONANDIR :) KISACASI DORT GOZLE BEKLİYECEĞİZ :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir