17 Ağustos 2004 16:14

Scorsese Japonya'da

New York Çeteleri ekibi yeniden toplandı

De-Lovely'in senaristi Joy Cocks, Martin Scorsese'nin sevdiği yazarlardandır. İkili daha önce New York Çeteleri ve Masumiyet Çağı'nda beraber çalışmışlardı ve Cocks'un yaptığı açıklamalara bakarsak üçüncü kez bir araya gelmeye hazırlanıyorlar.Silence isimli yeni proje 16. yüzyılda Japonya'da geçecek. Sebastian Rodrigues ve Francis Garrpe adlı Portekizli iki misyonerin Hıristiyanlığı feodal Japon lordları arasında yayabilmek ve Ferreira adlı bir rahip hakkındaki gerçekleri öğrenebilmek için yaptıklarının anlatılacağı projenin ayrıntıları henüz sır.Scorsese New York Çeteleri'nden sonra Tha Aviator'un yapımına girişmişti. Yeni filmi de bitirdiğine göre yönetmenin önünde engel kalmadı. Silence'la ilgili en çok merak edilen şeylerden biri de, filmin Shusaku Endo'nun 1980'de yayınlanan aynı adlı romanının uyarlaması olup olmayacağı.
Yorumlar
  • Scorsese tüm zamanların en iyi yönetmenlerinden bir tanesidir. Tüm çalışmaları bana heyecan veriyor. Acaba De Niro ile tekrar film çevirecek mi merak ediyorum.

  • Hepsi bir yana the aviator'u cok merak ediyorum. Özellikle bir türlü alamadığı en iyiyönetmen oscarını alabilecekmi onu merak ediyorum. Martin Scorsese başarılı yönetmendir yeni projelerini merala bekliyoruz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir