13 Mayıs 2003 23:41

Scorsese'den Uzun Çalar

Her ne kadar Martin Scorsese tüm programını ve kararlarını Oscar sonrasına ertelemiş olsa da, yeni projeleriyle ilgili haberler gündemden eksik olmuyor. The Aviator isimli bir proje çekmeye hazırlandığı bilinen usta yönetmen, önümüzdeki sene ele almayı düşündüğü bir projeyi daha açıkladı. Yönetmen The Long Play adını taşıyan proje ile kamerasını müzik dünyasına yöneltecek. Filmde rol alması düşünülen oyuncular da hayli ilgi çekici. Scorsese filmi için Leonardo DiCaprio ve sahnelerin eskimeyen yıldızı Mick Jagger'ı düşünüyor.The Long Play, rock müzik dünyasının 60'lı yıllardan 90'lara uzanan dönemini ele almayı amaçlıyor. Senaryosu biten projenin, The Aviator'dan önce mi, yoksa sonra mı çekileceği ise henüz belli değil.Yönetmenin son başyapıtı New York Çeteleri sinemalarda…
Yorumlar
  • leo ve daniel mükemmeldi.ikiside oyunculuklarının zirvesindeler.martin oyuncu seçiminde yine yanılmamış.

  • benim için gelmiş geçmiş en iyi yönetmen ve bana göre gelmiş geçmiş en iyi oyuncuyu yaratan adam..De Nıro'yu De Nıro yapan her filmiyle beni benden eden bir adam..ne diyeyim..Scorsese yapıyorsa övgüyü kesin hakediyordur..

  • bu adamın filmleri çok özenli çekilen ve etkileyici oluyor. genelde döneminin en iyi oyuncularıyla çalışan scorsese'in şu andaki en büyük eksiği di caprio ile çok sık çalışıyor olması. robert de niro'dan sonra yeni alter-ego'su di caprio herhalde!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir