24 Ocak 2005 15:26

Scorsese'nin Boston'u Kalabalıklaşıyor

Wahlberg de Hong Kong remake'inde

Martin Scorsese'nin, Hong Konglu mafyaları anlatan Çin filmi Infernal Affairs'ın İngilizce remake'ini yapacağını daha önce duyurmuştuk. Ünlü yönetmenin Hong Kong'tan Boston'a taşıdığı hikayeye son bir isim daha eklendi, Mark Wahlberg.Özellikle İtalyan İşi ile hala akıllarda olan oyuncu, Matt Damon ve Scorsese'nin gözdesi Leonardo DiCaprio ile filmin kilit adamlarından birini canlandıracak. Damon'ın İrlanda kökenli bir mafya babasını, DiCaprio'nun ise onun peşindeki bir polisi canlandıracağı The Departed'ta, Wahlberg'i de polis olarak izleyeceğiz.
Yorumlar
  • boston irlandalıların elinde ama nereye kadar...

  • bu film kesinlikle muhtesem olacağa benziyo umarım öyledir

  • Robert De Niro'da olursa sanırım kadro tamamlanmış olur.

  • Ok Martin scorsese her cevirdiği filme lenardoyu koyma fikrini bu filmde yıkmış değil bi sorun yok, mark wahlberg de iyi secim, italyan işinde oldukca iyiydi.Neyse cast sanırım bu kadar değil acaba daha kimler katılacak...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir