6 Ekim 2004 15:09

Scott'ın Kelle Avcıları

Mickey Rourke kelle, Lucy Liu tedavi peşinde

Tom Cruise'a bugünkü şöhretini getiren Top Gun'ın gel gitleri bol yönetmeni Tony Scott'ın Domino adlı yeni bir filmin hazırlığında olduğunu duyuralı çok oldu. Adından sıkça sözettirip bir an da yeniden kaybolmayı başarabilen Scott, yeni filmine Mickey Rourke, Lucy Liu ve Keira Knightley gibi popüler isimlerden oluşan dev bir kadro kurdu.2001'de Spy Game'le misafirimiz olan Scott, üç yıl ortalarda görünmeyip son günlerin başarılı yapımı Gazap Ateşi'yle bu aralar yeniden beyazperdeyi süsliyor. Ya sinemanın zirvesinde ya da yeni yeni adını duymaya başladığımız isimlerle çalışmayı tercih eden yönetmenin tavrı Domino için de değişmedi. Yeni filminde aktör Laurence Harvey'nin kızı Domino'nun gerçek hayatını anlatacak olan Scott, bu rol için Karayip Korsanları'nda Elizabeth olarak izlediğimiz ve yakında Kral Arthur'un Guinevere'i olarak karşımıza çıkacak, yıldızı parlamaya devam eden genç oyuncu Keira Knightley'in seçti.Genç oyuncunun karşısında oynamak üzereyse çok tecrübeli bir kadro oluşturuldu; Mickey Rourke'un bir kelle avcısını canlandıracağı Domino'da, Christopher Walken reality şovlar yapan bir televizyon yapımcısını, Lucy Liu ise bir psikoloğu, Jacqueline Bisset'se Domino'nun annesini oynayacak.
Yorumlar
  • hayır!!! elizabeth sakın ayrılmasın!!! yani keira!!! o gidince kim elizabeth'i oynıycak???? bence karayipten falan gitmesin!!! gitmesin ve yine gitmesin!!!

  • ya Elizabeth gittide.... karayipde oynacak demi...bilen varsa sölesin..... karayipten gitcekse olmaz bu film ama

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir