13 Mayıs 2003 23:41

Screen Array'ler Türkiye'de

ScreenArray Hoparlörleri Türkiye'de!Ses sistemleri konusunda lider firmalardan biri olan "JBL" in sinema salonları için özel olara ürettiği "Screen Array"
serisi hoparlörler,Türkiye'de de satışa sunuldu. İnce profili, yüksek çıkış gücü ve her türlü ses stereo sistemle sorunsuz çalışması gibi avantajları olan bu hoparlörler sinema izleme keyfini arttıracak gibi görünüyor. Kötü ses sistemleri olan salonlardan bıkmış olan izleyicicler için seçme şansı doğdu. İlerleyen günlerde sinema ses sistemleriyle ilgili ayrıntlı bilgiyi sayfalarımızda bulabileceksiniz.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir