13 Mayıs 2003 23:41

Sean Penn Oscar Adaylığından Çekiliyordu

Adayı olduğu 74. Oscar Ödüllleri'nden çekilmek isteyen aktör Sean Penn'i Jack Nicholson ikna etti.Ruhsal durumu bozulduğu için kızını eve hapseden bir babayı canlandırdığı I Am Sam ile Oscar adayı olan Penn, kendi yönettiği The Pledge adlı filmde Jack Nicholson'ın sergilediği performansı görmezden gelen Akademi üyelerini protesto için ödüllerden çekilme kararı almıştı.Penn'i kararından caydıran Nicholson senenin ilk günlerinde gösterime giren filminin akademi üyelerinin gözünden kaçtığını savundu.Sean Penn, 1999 yılında Woody Allen'ın "Sweet and Lowdown" filmiyle de Oscar adaylığı elde emişti.
Yorumlar
  • Sean Pean delidir ne yapsa yeridir.

  • "Ruhsal durumu bozulduğu için kızını eve hapseden bir babayı canlandırdığı I Am Sam ile Oscar adayı olan Penn,"Su yukarda yazili olan seyin filmle uzaktan yakindan en ufak bir alakasi yok. Filmde ne ruhsal bozukluk, ne de eve hapis etme olayi mevcut.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir