25 Eylül 2009 10:12

Sean Penn:Ben Yokum!

Dev aktör Sean Penn bu sene rol alacağı iki projeden çekildi. Penn'in ani dinlenme kararı endişe yarattı...

Sean Penn sinema dünyasını şaşırttı. Aktör bu yıl rol alacağı iki projeden de çekildi. Cartel, Meksikalı uyuşturucu kartellerini anlatıyordu. Ayrıca The Three Stooges projesinden de Larry rolünü almıştı. Jim Carrey ve Benicio Del Toro ile kamera önüne geçecekti!Her iki projenin de büyük bütçeli iddialı yapımlar olması, Penn'in kararını daha şaşırtıcı kılıyor. Penn ayrılma gerekçesi olarak bu yılı dinlenerek geçirmek istediğini açıkladı. Fakat sözleşmelerin iptal edilmiş olması, hatta Penn'in stüdyoları zor durumda bırakması dedikodulara yer açıyor.
Yorumlar
  • Belkide özel hayatıyla ilgili paylaşmak istemeyecği bir sorunu vardır. Yada gerçekten yorulmuştur dinlenmek istiyordur. Başarılı bir sezon gecirdi gecen yıl, dinlenmek elbette onlarında hakkı film çekmek o kadarda sanıldığı gibi kolay bir iş değil.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir