29 Ocak 2006 21:39

Seç, Seyret, Beğen, Al...

Amazon'dan DVD anında evinizde

Önce filmi izleyin, beğenirseniz satın alın! Variety'nin bildirdiğine göre Amazon yeni bir dijital download servisi hazırlığına girişti.Şu anda uyguladığı satış sistemini değiştirmeyecek olmasına rağmen, Amazon DVD satışlarını arttırabileceğini düşündüğü yeni bir sistem geliştiriyor. Streaming video seçeneğiyle yeni bir uygulama başlatmayı planlayan siteden önce seçtiğiniz filmi belli bir ücret karşılığında izleyebilecekseniz. Online olarak izlediğiniz filmden keyif alırsanız DVD'yi de satın alabileceksiniz.İsterseniz kendiniz downlaod edeceğiniz filmin ücretini öderken de, ilk izleme ücretiniz fiyattan düşülecek. Eski sistemini de koruyacak olan Amazon, farklı seçenekler sunarak satışlarına zarar vermeyeceğini, tam tersi satış grafiğini yükselteceğini umuyor.Dijital download sistemi kulağımıza çok hoş geliyor olsa da, ülkemizdeki internet bağlantı hızları bizi düşündürmüyor değil. Satın aldığınız filmin keyfini çıkarmak için günlerce posta beklemeyecek olsanız bile en azından bir geceyi gözden çıkarmanız gerekli.
Yorumlar
  • sonuçta her halükarda posta dan daha hızlı olacağı kesin. süper fikir bence

  • Adamlar pazarın büyük bir kısmına sahip olmalrına karşın güncel vede farklı çzümlerle müşterileri olabildiğince kendilerine çekmeye çalışıyorlar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir