25 Eylül 2009 10:12

Seçmeler Amsterdam'da!

RESFEST 2007 Mart programı dahilindeki yedi kısa film, 9 ve 11 Kasım tarihlerinde Uluslararası Amsterdam Film Festivali'nde...

Türkiye'de 2004'ten bu yana düzenlenen uluslararası RESFEST Kısa Film ve Dijital Sanatlar Festivali'nin 2007 Mart programı dahilindeki "Türkiye'den Seçmeler" adlı gösteriminde yer alan yedi kısa film, RESFEST Türkiye ekibi katkılarıyla, 9 ve 11 Kasım tarihlerinde Uluslararası Amsterdam Film Festivali'nde sinemaseverlerle buluşacak. 8-11 Kasım'da De Balie sinemasında düzenlenecek Uluslararası Amsterdam Film Festivali'nin Almanya'dan Brezilya'ya, Kore'den Polonya'ya birçok ülkeden kısa filmleri içeren "Dünyadan Seçmeler (Worldwide Shuffle)" adlı bölümde; Komşunuzu Nasıl Alırdınız, Billy & Willy, Anıt, Yakın Gelecek, İskat, Koru ve Olağan Robotlar gösterilecek.Türkiye'de 2008 Mart ayında dördüncüsü düzenlenecek RESFEST'in "Türkiye'den Seçmeler" adlı gösterimi için başvuru duyurumları 2007 Kasım ayı sonunda başlayacak. Başvurularla ilgili detaylı bilgilere www.resfest.com.tr sitesinden ulaşılabilecek.
Yorumlar
  • inanılmaz derecede sinema etkinliği var ,tanıtım az oluyor, üzücü tarafı o.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir