25 Eylül 2009 10:12

Seçtik!

Beyazperde yazarları 2007'nin en iyi 5 filmini seçti. Listeler Sinemasal bölümünde...

Sinema dünyası bu aralar 2007'nin en iyi filmlerini seçmekle meşgul. Bu sene genel olarak listelerde geçen yıllardan farklı olarak Amerikan filmlerinin ağırlığı göze çarpıyor. Yine yılın western filmleri de listeleri önceki yıllardan ayırıyor.Beyazperde yazarlarının seçimlerinde ise vizyon filmleri dışında festivallerde gösterilen veya DVD'si çıkan filmler de bulunuyor. Dileriz dikkatimizi çeken bu filmler 2008'de izleyici ile buluşma şansı yakalar.Beyazperde editör ve yazarlarının seçtiği en iyi beş filmi görmek için tıklayın! Bu arada siz de haber yorumlarına kendi Top 5'inizi eklemeyi unutmayın. Sizin listelerinizi merakla bekliyoruz.
Yorumlar
  • Serdar Kökçeoğlu'nun listesine benzer bir listem oldu.Gerçekten birbirinden güzel listeler ama bana uyanı buldum desem yeridir :)

  • Haberde yazmıyor ama sinemasal dosyasında görebilirsiniz. Bu listeler yabancı filmleri kapsıyor sadece :)

  • Listelerde neden hiç Türk filmi yok. Türk filmlerini seçmek günah mı acaba. Zaten sinema eleştirmenleri nerde seyircinin sevmediği, sıkılıp gittiği filmler var onları seçerler, çok para harcanan filmler de kesinlikle değer görmez-istisnalar hariç.Bence 2007 ilk 5:1- Mutluluk2- Ratatouille3- Son Ültimatom4- Zor Ölüm 45- Trasformers

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir