25 Eylül 2009 10:12

Şekerim,Ben Angelina Jolie'ye Benzemem!

Güzel yıldız Megan Fox sürekli Angelina Jolie ile karşılaştırılmasına sinirlendi, medyayı tembellikle suçladı...

Yabancı basın ne zaman Megan Fox'dan bahsetse, mutlaka yazının bir yanına Angelina Jolie'yi de sıkıştırıyor. Fox'un Jolie'nin izinden gittiği veya iki yıldızın çok benzediği yazılıyor. Fox yakın zamanda bu birlikte anılma meselesi konusunda açtı ağzını yumdu gözünü. Bu haberleri yapan basını tembellikle, hep aynı şeyleri yazmakla, yeni cümleler üretmemekle suçladı. Henüz 23 olan, evet doğru duydunuz, 23 yaşında olan Fox yarından itibaren yeni Transformers ile sinemalarda!
Yorumlar
  • kız güzel tamam ona bişe demios ama kendini bişe sanacak yaşta ve durumda deil daha...bnce haddini bilmeLi:D

  • Kızın dedikleri önemsiz, zira Transformersa kimse özellikle onu görmeye gitmeyecek, yani hatunu geçiniz robotlara geliniz arkadaşlar. Kız orada zaten süs amaçlı bulunuyor, esas merak edilen robot çeşidi ve efektler, Angelina Jolie ile kıyaslandığı için de kendisini şanslı saymalı bence.

  • Çok güzel bir bayan. Ve bir o kadar da kendinden emin ve gösterişli. Bu sıralar sitede çok ünlü bayanların erotikçe resimleri konuluyor. Editörler bizi mi sınıyor acep? :D

  • Katılıyorum forumlarda kavga çıkıyo bu resim yüzünden bencede adam akıllı resimler konulmalı :S

  • ne kadar önemli bir haber böyle:D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir