4 Eylül 2003 00:54

Seks İçermeyen En Seksi Sahne

Empire, içinde seks olmayan en seksi sahneleri seçti. Clooney ve Lopez'in performansı takdir edildi!

Beyazperdenin en seksi yıldızları, her zaman cesur rollerle izleyicilerin karşısına çıkan oyuncular arasından çıkmıyor. İzleyicinin gözünü okşayan ya da hayal gücünü çalıştıran pek çok oyuncu da bu ünvana sahip olabiliyor. Benzer bir şekilde, bir film sahnesinin seksi olması için de seks içermesi gerekmiyor. İngiliz Empire dergisi eleştirmenleri, muhteviyatında cinsellik içermeyen, en seksi 50 sahneyi seçti... Birinci sırayı, Steven Soderbergh imzalı Aşk ve Para filmi aldı. Mevzubahis sahnede Jennifer Lopez ve George Clooney, hareket halindeki bir arabanın bagajında kilitli kalıyorlar. İzleyicinin hayal gücünü fena halde ateşleyen, göstermeden imâ eden bu sahne, eleştirmenler tarafından, kendi dalında en seksi sahne seçildi.
Yorumlar
  • kesinlikle katılıyorum lopez ve clooneyin muhteşem bir uyum gösterdiği bu filmin bagaj sahnesi hatırlanmaya değer! fondaki müzik, ışık, diyaloglar, kimyasal uyum... gerçekten çok hoştu

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir