25 Eylül 2009 10:12

Seks Köleliğine Karşı Omuz Omuza!

MTV seks istismarına karşı Angelina Jolie gibi ünlülerle işbirliği yaparak programlar hazırlıyor, animasyonlar yapıyor...

MTV kanalında bulunan Inhuman Traffic isimli programın sunuculuğunu Angelina Jolie yapıyor. Programın amacı kadınların ve genç kızların farklı ülkelere seks kölesi olarak götürülmesini tanımlayan "seks trafiği" olgusu konusunda bir bilinç yaratmak. Programda hayli ürkütücü gerçek olaylara yer veriliyor. Kanal, Çin'de de bu konuda bir biliç yaratmak için anime/animasyon türünü kullanmaya karar verdi. Zhang Hanyu'nun seslendireceği anime MTV Çin'de gösterilecek. Bu şekilde özellikle genç kızların bilinçlendirilmesi amaçlanıyor. Yakın zamanda dünyada gösterilen ve seks trafiği konusunu ele alan bir belgesel, Türkiye'nin de bu konularda pek masum olmadığını ortaya koydu.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir