24 Nisan 2013 00:00

Selam yine zirvede

Selam filmi dördüncü haftasında da zirvede yer aldı.

Geçtiğimiz haftanın gişe rakamlarına göre Selam filmi dördüncü haftasında da zirvede yer aldı. Film bir buçuk milyondan fazla seyirciye ulaştı.

İkinci sırada geçtiğimiz Cuma vizyona giren Cesur Balık 2 (The Reef 2: High Tide) adlı animasyon film yer aldı. Tom Cruise'un başrolünde olduğu bilim kurgu filmi Oblivion ise üçüncü sıraya oturdu. Yerli korku filmi El-Cin dördüncü, animasyon film Crood'lar (The Croods) ise beşinci sırada yer aldı.

Listenin devamında ise altıncı sırada Korkunç Bir Film 5 (Scary Movie 5), yedinci sırada Kötü Ruh (Evil Dead), sekizinci sırada Kayıp Balık Nemo 3D (Finding Nemo 3D), dokuzuncu sırada G.I. Joe: Misilleme (G.I. Joe: Retaliation) ve son olarak onuncu sırada Teksas Katliamı (Texas Chainsaw) yer aldı.

Yorumlar
  • Harika bir filim herkez mutlaka izlemeli..

  • bu filimde gözyaşlarımız hiç kurumadı desek yalan olmaz herhalde...o öğretmenlerin yaptığı fedakarlıklar, güzellikler kelimelerle anlatılamaz...kelimeler onları anlatmakta aciz kalır...insanın içinden şöyle geliyor: "keşke bu öğretmenlerin sayısı bu kadar değilde çok dahs fazla olsa o zaman dünya gül, gülistan olur...çünkü onların işi gül yetiştirmek! bataklıkta da olsa, çölde de olsa, kutuplarda da olsa, toprakta da olsa, ... gül yetiştirmek...

  • Bu önceden tahmin edilmeliydi ve anlatılmak istene neyse daha güzel analatılabilirdi....

  • nasıl film izleniyo cevap

  • Harika bir filim herkez mutlaka izlemeli..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir