11 Mart 2010 12:45

Senaryoya İlgi Duyanlar!

Erol Günaydın, Meral Okay, Türkan Derya, Kandemir Konduk, Nilgün Öneş, Mustafa Altıoklar gibi usta isimler senaryo eğitimi veriyorlar.

Senaryo Yazarları Derneği (SENDER), büyük ilgi gören seminerler dizisine devam ediyor. 2010 kış ve bahar dönemi seminerlerinde sinema ve televizyonun usta isimleri, genç yazar ve yazar adaylarıyla bir araya gelecek. 24 Ocak'ta başlayacak seminerlerin başlığı "Seyirciyle Buluşma - Senaristin Engelli Koşusu". Erol Günaydın, Meral Okay, Türkan Derya, Kandemir Konduk, Nilgün Öneş,Mustafa Altıoklar gibi usta isimlerin yer aldığı yeni dönem kayıtları başladı.Avrupa Senaryo Yazarları Federasyonu üyesi olan SENDER'in düzenlediği Ustalarla Buluşma seminerlerinin 2009 Kasım-Aralık döneminde Safa Önal, Zeki Demirkubuz, Çağan Irmak, Sevil Demirci, Şebnem Sönmez ve Uğur Yücel vardı. Farklı açılardan senaryo okumalarının yapıldığı, sinemanın ustalarının genç yazar ve yazar adaylarıyla bilgi ve deneyimlerini paylaştığı seminerlerin yeni döneminde sürpriz isimler yer alıyor. Komedi, drama, uyarlama senaryo, kitlesel olmak, tarihle toplumu buluşturmak gibi alt başlıkları içeren programın takvimi www.senaryo.org.tr adresinden takip edilebilir.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir