2 Aralık 2010 01:00

Şener Şen'den herkesi üzen açıklama

Son günlerde reklam filmiyle gündemde olan ünlü oyuncu, komedi filmleri defterini kapatmış

"Komedi filmlerini 14 yıl önce bıraktım"
Yarın 'Av Mevsimi' adlı filmiyle izleyici karşısına çıkacak olan Şener Şen, son yıllarda komedi yapımlarında rol almamasının kendi tercihi olduğunu söyledi. Geniş kitlelerce tanınmasında büyük pay sahibi olan komediler yerine son dönemlerde dramalara yönelen sanatçı şöyle konuştu:

Zirvem 'Eşkiya'
"Yıllarca 'Hababam Sınıfı' serileri, 'Tosun Paşa', 'Şekerpare' ve 'Davaro' gibi filmlerde yardımcı rollerdeydim. Kemal Sunal ve İlyas Salman'la oynamıştık. 1984'te ilk başrol teklifi geldiğinde yine komedi ağırlıklı bir rol canlandırmam istendi. İşte o zaman benim için dönüm noktasıydı. Çünkü 'Eğer başrol oynayacaksam rolümü ben belirlerim' diyerek 'Namuslu'yu seçtim ve oynadım. 14 yıl önce komediyi bıraktım." 'Namuslu'nun sosyo-ekonomik yönü olan bir film olduğunu belirten usta aktör, "O filmden sonra benzer projeler geldi. 'Çıplak Vatandaş' ve 'Muhsin Bey' gibi.. Sonunda 'Eşkiya'ya kadar geldi. 'Eşkiya' sinema hayatımın tepe noktasıdır" dedi.

MYNET SİNEMA FACEBOOK'TA. SEN DE KATIL! "Tıkla Beğen"

Yorumlar
  • sen bu ülkenin en iyisisin önünde saygıyla eğiliyoruz allah seni başımızdan eksik etmesin

  • sayın Şen reklam filmleriniz bile sanatçılara? ders olacak nitelikte güzel...lütfen artık komediyi bıraktım demeyin..bizim kaliteli gülmeye de ihtiyacımız var ki filmleriniz sadece güldürmüyor ayrıca duygulandırıyor ve düşündürüyor ve siz bunun ustasısınız..tüm projeleriniz ve filmleriniz bir sanat klasiği güzelliğinde olacaktır...lütfen bize ve gelecek nesillere daha çok eser bırakın...sizi çok seviyoruz...

  • senin gibi bir sanatçı daha gelmez bu dünyaya.senin bari sağlığında kıymetini bilsek.şimdiki ben sanatçıyım sanat yapıyorum diye ortalıkta gezen sözüm ona r.ivedikler vs .gibiler senin eline su dökemezler.allah cc. sana daha uzun ömürler versin,şener şen seni seviyoruz .

  • Bunun neresi üzücü bir haber çok merak ettim. Hala böyle saçma sapan başlıklar atmaya bayılıyorsunuz. Her geçen sene üzerine olumlu şeyler kattığı oyunculuğunu zirveye taşıdığı için bizleri muhteşem oyunculuğuyla mutlu ediyor. Her dakika gündemde olmak yerine az ama öz işler yapıyor, başarılı projelerde yer alıyor. Bundan daha büyük bir mutluluk olabilir mi?

  • dünyada bir numara... arkasında hollywood yahudi basını yok.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir