16 Şubat 2016 12:53

'Senin yüzüne ne olmuş?'

Tom Cruise, sosyal medyanın diline düştü.

Pazar günü gerçekleşen BAFTA ödül töreninin sürpriz isimlerinden biriydi Tom Cruise. Kimse En İyi Film Ödülü'nü onun açıklayacağını bilmiyordu.

Ancak salondaki konukları ve televizyon başındaki izleyicileri şaşırtan Tom Cruise'u ödül sunmak üzere karşılarında görmek değildi kuşkusuz.

Özellikle kamera yakın çekime başlayınca, herkesin aklında iki soru belirdi: "En İyi Film Ödülü'nü kim alacak?", "Tom Cruise'un yüzüne ne olmuş?"53 yaşındaki oyuncunun nasıl olup da 20'lik fotoğraflarındaki aynı yüze sahip olduğunu bir türlü anlamış değildik. Olayı genlere bağlayanlar kadar, gizli bir formülü olduğuna inananların sayısı da az değil.

Cruise, Pazar gecesi şiş ve gergin bir yüzle ortaya çıkınca sosyal medya gizli formülün "botox" olduğu konusunda hem fikir oldu.

"Botox değil, ameliyat bu" diyenler de yok değil tabii.Kendisine isyan eden hayranlarını da unutmamak lazım. "Ne de güzel yaşlanıyordun, ne gerek vardı buna şimdi" diyen Tweet'leri görünce pişman olmuş mudur acaba?

Yine de oyuncunun 2012 yılında Playboy'a verdiği bir röportajda "Hiç estetik ameliyat olmadım ve asla da olmayacağım" sözlerini de bir analım.Sonuç olarak Tom Cruise'un yüzüne ne olduğunu kimse tam olarak bilmiyor ama En iyi Film Ödülü'nü kazanan belli: Diriliş (The Revenant)

BAFTA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU


Yorumlar
  • Ne olmuş bu adama tovbe tövbe

  • Tom cruse gitmiş başka adam gelmiş

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir