20 Mart 2010 15:08

Serseri Mayınlar Galası Gerçekleşti!

Yönetmen Ferzan Özpetek'in son filmi 'Serseri Mayınlar'ın galası Gaziantep'te muhteşem bir geceyle yapıldı.

Gecede basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ferzan Özpetek, filmle ilgili bilgiler verdi. Özpetek, "Filmin çekimi 9 hafta sürdü. Çekimlerde herhangi bir zorluk yaşamadık. İtalya'nın güneyinde Gaziantep'e benzeyen bir şehirde filmi çektik. Herşey çok uyumluydu" dedi.Filmin mesajıyla ilgili Özpetek, "Filmimde mesaj vermek istemiyorum ama söylemek istediğim ve çok hoşuma giden bir şey var. Bir anne baba çocuklarının ne yapmak istediklerini ne yaptıklarını ne sevdiklerini soracaklarına, çocuklarının mutlu olup olmadıklarını sormaları gerektiğini düşünüyorum" diye konuştu.Özpetek, sekizinci filminin galasını Gaziantep'te yapmaktan dolayı mutlu olduğunu ve galayı Gaziantep'te yapmanın nedeni olarak kendisine gösterilen sıcak ve yakın ilginin yanı sıra verdiği sözü yerine getirdiğini söyledi.Yönetmen Özpetek, "Filmin tanıtımı çok güzel geçti. Film geçen hafta İtalya'da gösterime girdi. 51 yaşında her şeyin bu kadar güzel olacağını düşünemiyordum. 8. filmimde bu kadar çok güzel yaşayacağımı tahmin etmiyordum" dedi."Yapılan konuşmaların ardından uzun süredir merakla beklenen film sahnelendi ve izleyicilerden tam not aldı. Film, 26 Mart Cuma günü İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Eskişehir ve Gaziantep'te vizyona girecek.
Yorumlar
  • Yav filmleri dizileri kopyaladığımız yetmiyor, şimdi de film afişlerini kopyalıyoruz! şaka gibi resmen! Yani bu kadarmı özürlü senaristlerimiz-yönetmenlerimiz ve tasarımcılarımız var sinema sektöründe? Bu afiş yabancı bir film afişinin aynısı ayıp ama ya! özgün olun biraz bizide kendilerinide dünyaya küçük gösteriyorlar öf be

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir