25 Eylül 2009 10:12

Sert Kız!

Dünyanın en iyi karatecisi olmayı hayal eden Türk kızı Ayşe'nin hikayesi…

Natasha Arthy'nin yönettiği ve Semra Turan, Nima Nabipour, Sadi Tekelioğlu, Behruz Banissi'nin oynadığı Fighter, önümüzdeki aylarda r Film tarafından vizyona sunulacak.Fighter, Kopenhag'da lisede okuyan ve dünyanın en iyi karatecisi olmayı hayal eden Türk kızı Ayşe'nin hikayesi… Başrollerinde bir çok Türk oyuncunun yer aldığı film, Danimarka'da eleştirmenlerin beğenisini kazandı ve vizyona girdiği günden itibaren sinema izleyicisinin ilgisini çekti.
Yorumlar
  • Beyazperdede Yok Maalesef

  • fake filim ,temalar aynı.

  • Enteresan bir konusu var sanırım. Haber başlığında "Türk Kızı"ndan bahsedilmesine rağmen nedense ben hiç Türk filmi gibi algılamadım. Haberin ayrıntısı için tıklayınca gerçekten de Türk filmi olmadığını gördüm. Komik mi desem, yoksa trajikomik bilemedim :)))

  • ya dikkatinizi reklamımızı (+) yönde yapan filmlere verin sert kız taş gibi film olmuş hem güzel film izlemek hemde param bir işe yarasın diyenler için...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir