10 Haziran 2005 12:56

Sesi De Dönüyor

Garfield, Murray'le el sıkıştı

Tembel Garfield beyazperdede iş yapıp Fox'a 114 milyon dolar kazandırınca kendisini yeniden sinemalarda göreceğimizi duyurmuştuk. Ancak ilk filmin kadrosunun ne kadarının geri döneceğini henüz bilmiyorduk ve müjdeli haber geldi. Bill Murray, Garfield'ı sesinden mahrum bırakmayacak.İlk filmde Jon rolünde izlediğimiz Breckin Meyer, SciFiWire'a yaptığı açıklamada resmi olarak doğrulanmasa da Murray'in dönüşünü müjdelemiş. Kendisinden bahsetmemiş olsa da görülen o ki Jon da tembel kedimizi yalnız bırakmayacak.Murray'nin yeniden seslendirme yapacağını duyduğunu söyleyen Meyer'in en ilginç açıklaması ise, ünlü oyuncuyla hala tanışmamış olması. Garfield'ın yapım aşamasında hiç karşılaşmayan ikili birbirini görmeden aynı filmde yer almayı başarmış.Fox'un Garfield'ı geri getirirken büyük bir değişiklik yaptığını ve yönetmen koltuğunu Peter Hewitt 'ten alıp Tom Hill'e bıraktığını da anımsatalım.
Yorumlar
  • olleyyyyyyy.........Bill Murray!!!!!!!!!İşte bu! Garfield'ı kim canlandırır diyordum bunu derken içimde bir kuşku vardı.Ama Bill Murray le el sıkıştıklarını duyunca o kadar sevindimki.Garfield gibi bir haylazın sesini hem ciddi bir ses tonuna hemde ince espiri yapan birine bırakmak gerekiyordu.O da Bill Murray tabi ki.Bu arada Bill Murray bundan sonra sadece seslendirme işine girecek sanırsam.Çünkü göbeği almış başını gidiyor.Hayırlısı...Sevgiyle kalın...Bol sinemalı günler..........

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir