27 Şubat 2006 15:44

Sesi Mi Duruşu Mu?

Mariah yılmadı yeniden perde dedi

Grammy'li başarılı şarkıcı Mariah Carey aynı başarıyı beyazperdede tekrarlayamasa da yılmıyor. Variety'nin bildirdiğine göre Carey bu sefer bağımsız bir yapım olan Tennessee ile şansını deneyecek.Russell Schaumberg'in senaryosundan uyarlanacak ve Aaron Woodley'nin yönetmenliğini yapacağı filmde Carey bir garson olarak karşımıza çıkacak. Babalarını arayan iki kardeşe yardım için kolları sıvayacak olan güzel garson, kan kanseri olan kardeşlerden birini kurtarabilmek için epey uğraşacak.2001'de büyük hayal kırıklığı yaratan Glitter'a rağmen Carey beyazperde sevdasından vazgeçmemişti. 2005'te kendisine Grammy kazandıran The Emancipation of Mimi video klibinden etkilenen Lee Daniels güzel şarkıcıya bir şans daha tanıyor.Halle Berry'e Oscar kazandıran Kesişen Yollar'ın yapımcısı olan Daniels'ın büyüsü Carey'i de etkileyebilecek mi görmek için sabırsızlanıyoruz.
Yorumlar
  • valla carey için pek bi şey sölenemez sanırım yaptıkları ortada ama ona bi şans daha varmemek yazık olur.ii bi senaryoya benziyor biraz dram birazd aksiyon tarzi bi filme benziyo ama bu filmde bol bol careyin çıplak sahnelerini görebiliriz. yoksa nasıl sinemaya insanları çekebilirsiniz ki careyi izlemeye gidenin düşüncesi ne olabilir bilmiyorum biraz tartışmaya açık bi konu ama carey diyince müzik ve güzellik geliyo insanın aklına.neyse bekleyip göreceğiz bakalım

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir