8 Şubat 2011 01:00

Sette figüran dövdü

Şafak Sezer, 'Kolpaçino Bomba'nın setinde figüran dövdü.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA


Şafak Sezer, 'Kolpaçino Bomba'nın setinde figüran dövdü.Şikâyet üzerine sete gelen polis Sezer'i ifadesini almak üzere karakola çağırdı. Sezer, dövdüğü figürandan özür dileyince şikâyet geri alındı.

BU İLK OLAYI DEĞİL
Bir röportajında "Kavgacı ruha sahibim" diyen Şafak Sezer, rol aldığı birçok projede sette kavga çıkardk 'Maskeli Beşler Kıbnsî' filminin setinde rol arkadaşı Peker Açıkalın'la kavga eden Sezer, Cem Özer'in yapımcısı olduğu 'Kadri'nin Götürdüğü Yere Git' filminin setinde de Özer'e kültablası fırlatmıştı.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER
Şafak Sezer'in, Suat Özkan ve Kaan Ertem'le birlikte senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini yaptığı ve başrolünde yer aldığı 'Kolpaçino Bomba' adlı filmin çekimleri olaylı tamamlandı. Çekimlerin son gününde Şafak Sezer'le figüranlar birbirine girdi. Şafak Sezer, figüranlardan birine yumruk atınca olay polise intikal etti.

OLAY TATLIYA BAĞLANDI
Öğlen saatlerinde sete gelen figüranların, 15 saat beklediklerini söyleyerek isyan etmesine çok sinirlenen Sezer'in "İlk kez mi uzayan set gördünüz?" diyerek olayın fitilini ateşlediği öğrenildi. Tartışma sırasında figüranlardan birine yumruk atan Sezer, şikâyet üzerine Bakırköy Polis Karakolu'na çağrıldı ve ifadesi alındı. Sezer özür dileyince olay tatlıya bağlandı.

Yorumlar
  • hemen şımarıklığa vurmasanız siz yorumcular hiç kızdığınız hiddetlendiğiniz anlarınız olmadımı olayı bilemeden direk eleştiri yapıyorsunuz hksızlık değil mi?

  • bakıldığında adam sanarız evimize konuk ederiz parayı ve şöhreti yakalayan bu insanlar dünyayı ben yarattım sanıyorlar zavallı bunlar zavallı nerden geldiğini unutmuş adam dövüyor sıkıysa gel bana yumruk at

  • terbiyesiz kendini sanatçı sanıyor yazık

  • iyice cıvıttı kendini unutmuş sanki önüne gelene saldırıyor .bu adamla değil film dizi reklam bile yapmayacaksın.biraz boşta kalsın belki o zaman aklı başına gelir

  • cok azip ama SAFAK

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir