25 Eylül 2009 10:12

Sevgililer Günü'nde Büyük Buluşma!

Julia Roberts, yeğeni Emma Roberts ile aynı projede. Anne Hathaway, Jessica Alba ve Jessica Biel de rol alacak!

Valentine's Day projesinin oyuncu kadrosunu duymak ister misiniz? Julia Roberts, Anne Hathaway, Jessica Alba, Jessica Biel, Jennifer Garner, Shirley MacLaine, Bradley Cooper, Ashton Kutcher ve Emma Roberts. Garry Marshall'ın yöneteceği film Sevgililer Günü'nde yaşanan başlangçta farklı gözüken ama çeşitli rastlantılarla çarpışan hikayeler anlatacak.Emma Roberts bu filmde ilk defa babasının kardeşi Julia Roberts ile kamera önüne geçiyor. Filmde erkek arkadaşıyla Sevgililer Günü için özel planlar yapan bir genç kızı canlandıracak.
Yorumlar
  • Bu kadro ne böyle ya kaç tane başrol var.Aynı "Kadınlar ne söyler erkekler ne anlar" filminin kadrosu gibi yıldızlar karması.Mükemmel bir film olucak gibi duruyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir