25 Mayıs 2010 00:00

Sevişme değil tedavi!

'Kosmos' filmi vizyondan kalktıktan sonra bazı sahnelerin internete 'sevişme sahnesi' diye düşmesi Korel Kubilay'ı üzdü: O, tedavi sahnesiydi.

Senaryo yazarlığı ve yönetmenliğini Reha Erdem'in yaptığı 'Kosmos' isimli sinema filmi internetteki 'sevişme' görüntüleri ile konuşuluyor. Geçen şubat ayında 60. Uluslararası Berlin Film Festivali'nde 'özel seçki' olarak gösterilen ve bir ay kadar da vizyonda kalıp 10 bin kişinin izlediği filmde; başrolü Sermet Yeşil ile eski manken Korel Kubilay paylaşmıştı. Filmin vizyondan kalktıktan sonra internete düşen bazı sahneleri şu günlerde 'tık'lanma rekoru kırıyor.

MS HASTASI BİR KADINIM
Sahnede Sermet Yeşil, Korel Kubilay'ın elbiselerini yırtıp sırtını yalıyor. Bu sahnenin 'sevişme görüntüleri' diye internette yayınlanması üzerine Korel Kubilay açıklama yaptı ve "O sahneler sevişme sahnesi değil. Orada MS hastası bir kadını canlandırıyorum. Kosmos, doğa üstü güçleri ile o kadını iyileştirmeye çalışıyor" dedi. Kubilay, filmde sevişme sahnesi olursa da yönetmenin kendisi için bir kıstas olduğunu, Reha Erdem gibi bir yönetmenle oyunculuk konusunda hiçbir sınırı olmayacağını söyledi. Film, 46. Antalya Altın Portakal Film Festivalinden de dört ödülle dönmüştü.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir