15 Kasım 2010 01:00

Sevişme sahnelerini kıskandı!

Sevişme sahneleri Vanessa Paradis'nin arzusuyla filmden çıkarılacak...

The Tourist filminde Angelina Jolie ve Johnny Depp'in sevişme sahneleri Vanessa Paradis'nin arzusuyla filmden çıkarılacak...

Brad Pitt'le film setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Angelina Jolie, yeni filmi The Tourist'te beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. The Tourist'te Johnny Depp'le kamera karşısına geçen Jolie'nin ünlü oyuncuya hayran kaldığı haberleri Depp'in uzatmalı aşkı Vanessa Paradis'yi çileden çıkardı. İkilinin sevişme sahnelerinden rahatsızlık duyan Paradis, dedikoduların önüne geçmek için bu sahnelerin filmden çıkarılması konusunda baskı yaptı.

Paradis'nin baskılarına dayanamayan Depp, Angelina Jolie'nin Budapeşte'de olmasını fırsat bildi ve filmin yapımcısıyla görüştü. Depp, sevişme sahnelerinin makaslanması için düğmeye bastı.

FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


VANESSA PARADİS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir