4 Eylül 2006 16:13

Şey, size baba demesem...

David Hasselhof, Orlando Bloom ve KITT

Moviehole'dan ilginç bir haber: Orlando Bloom az daha Kara Şimşek dizisinin beyazperde uyarlamasında rol alıyormuş!Sitenin haberine göre, Kara Şimşek'in kültleşen yıldızı David Hasselhoff, bir yerlerden Bloom'un dizisinden çok hoşlandığını duyuyor ve oyuncuyu film projesine, Michael Knight'ın oğlu rolüyle davet ediyor. Bloom ise nazikçe, bu teklif için menajeriyle görüşmelerini istiyor. Hasselhoff menajerle görüştüğünde ise, Bloom'un diziyi çocuk yaşlarda sevdiğini ve filmle kesinlikle ilgilenmediğini öğreniyor!Kara Şimşek yıldızı aslında uzun bir süredir projesini bir film şirketine kabul ettirmeye çalışıyor. Fakat Hollywood'da bir projeyi kabul ettirmenin yolu, eldeki oyunculardan geçtiği için de oyuncu bir türlü mutlu olamıyor.Siz ne dersiniz? Kim yakışır bu role?
Yorumlar
  • Hiç tanınmamış adısanı olmayan biride olur ama bu filmde önemli olan arabadır derim, Başrolde ister istemez araba var aslında. Şanslarına transam ın üretimide durdu. Aman kitt 2000 deki arabayı koymasınlarda o filme eski araba yada ozamanki transam daha uygundu kesinlikle, Paul Walker yakışır bence.

  • Ya yeterki filmi çeksinler zaten gişe yapacaktır ama kitt 2000 gibi olmasında düzgün bir araba olsun. O filimde araba önemli.

  • Orlando Bloom olabilir belki, Colin Farrell de uyar esasında. Lakin Bana kalsa bu rolün adamı Paul Walker derim.

  • bence orlando bloom bu filme uygun değil onu başka senaryolarda görmek isteriz ama yinede o filmde oynasa bile ben inanıyorum en iyi şekilde üstesinden gelir bende ilk çıktığı gün izlemeye giderim

  • orlando bloom bu işte fazla söze gerek yok öyle basit bir projede yüzünü eskitmesin bence he is a fantastic man

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir