29 Aralık 2003 19:39

Seyirci Vizontele Tuuba Afişini Seçti

Vizontele Tuuba film afişinin seyirciler tarafından seçildiği yarışma sonuçlandı.

23 Ocak günü vizyona girecek olan Vizontele Tuuba, bir devam filmi olmasıyla birlikte, film afişi için açtığı yarışma ile de dikkatleri üzerine çekti. Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) tarafından düzenlenen yarışma nihayet sonuçlandı. İnternet üzerinden ve cep telefonlarıyla yarışmaya katılan seyirci, sinemalarda görmek istediği afişe kendisi karar vermiş oldu. Afişi aşağıda görebilirsiniz...İki hafta süren yarışmaya yurt içindeki izleyicilerle birlikte Amerika, Almanya ve çeşitili Avrupa ülkelerinden de katılım olduğu beliritiliyor. Kazanan afişe oy veren 20 kişi, 31 Aralık Salı günü internet aracılığı ile açıklanacak ve Vizontele Tuuba'nın ilk gösteriminde, filmin oyuncularıyla birlikte, filmi ilk izleyen şanslı izleyiciler arasına katılacak.Yorumlar
  • aslıında afiş beni hiiiiç allekadar etmez amma illede bir yorum yapayım deyu düşündüm ve ÇOK ÇİRKİN olduğunu yazıyorum daha güzel bissürü afiş var yahu....

  • Yazılan yorumları neden silersiniz anlamam? Hangi yargı kriterlerine uyacağımızı da bilmiyoruz. Bari anlatın da bir F.A.Q. sayfasında bizde bilelim..

  • Tuuba, hem vizontele two yani iki hem de karakterin adı.

  • orta seviye afislerden birisini secmisler daha guzel afislerde vardi

  • Belki de Yilmaz Erdogan bu afiste en göze batacak sekilde yer aldigi icindir. bence de diger afislere göre en kötülerinden birisi bu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir