10 Kasım 2006 13:16

Şeytan Bunun Neresinde?

Borat Ruslara yasak...

Son haftaların olay filmi Borat'ın Rus izleyicisi ile buluşmasına izin verilmedi. Rus sansürünün ilk defa pornografik içeriğe sahip olmayan bir filmin gösterimini iptal ettiği söyleniyor!Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan, hatırlayacağınız gibi Kazak yetkilileri de rahatsız etmiş fakat filmin Kazakistan gösterimine engel konmamıştı.Karara şaşıran yerel dağıtımcı Gemini'ye filmin farklı ırk ve uluslar arasında gerilim yaratabilecek türde esprilerle dolu olduğu şeklinde bir açıklama yapılmış.Anlaşılan Ruslar 1 Aralık'ta vizyona girmesini beklediğimiz Borat'ı fazla ciddiye almışlar. Hatta Kazak yetkililerden bile fazla.
Yorumlar
  • bizim mahir bunu dava ediyodu ya noldu

  • youtube da borat ın tv de çıkan şovlarını seyrediyorum.İnanılmaz komik.Ama Kazaklara hak vermemek elde değil tabii.Adam aslında Amerikan toplumuyla da inceden inceye dalga geçiyor bence.Globalleşen dünyada kültürel farklılıklardaki uçurumun altı çiziliyor ve bununla komiklikler oluşuyor.Rusların yasağı Kazaklar bile yasaklamamışken ayrı bir komiklik.Sırada Jew ler ve gypsy ler var galiba...Bi de afrolar tabii...Kısacası Borat a kızmamak ya da gülmemek işten diil.Ben çok gülüyorum.

  • ''I kiss you'' (mahir):P

  • " This is my other wife "

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir